h

SP: Tariefsacties OV behouden

2 juni 2014

SP: Tariefsacties OV behouden

In de jaarrekening over 2013 schrapt het college van Gedeputeerte Staten het budget voor kortingsacties in het openbaar vervoer. Een slechte zaak, vindt de SP en dient daarom een motie in voor het herinvoeren ervan in 2015.

SP-Statenlid Ad Meijer: "De gedeputeerde verwijst naar Connexxion, dat zelf te weinig initiatief zou nemen.

Dat is ons te makkelijk. OV-tariefacties dragen bij tot de noodzakelijke versterking van het OV in de Provincie Utrecht. Daar horen een actieve rol van GS en het beschikbaar stellen van middelen bij. We zullen zien hoe de Staten erover denken.""

Reactie toevoegen

U bent hier

De SP gebruikt cookies om het bezoek aan onze sites te meten. Deze gebruiken geen persoonsgegevens. Alleen als je toestemming geeft gebruiken we daarnaast cookies en scripts om advertenties af te stemmen op jouw interesses. Dan verwerken we wel persoonlijke gegevens over je bezoek. Meer informatie vind je op onze privacy pagina.